Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Firma Profili


HMF Mermer Sanayi 13.000 m² lik açık ve 1.500 m² lik kapalı alanı ile Afyonkarahisar'da faaliyetlerini sürdürmektedir. Fabrikamızda Afyon Beyaz, Afyon Şeker, Afyon Okyanus Mavi, Afyon Menekşe mermerlerine ait bloklar işlenmektedir. Bu bloklar istenilen tüm ebatlı mamullere dönüştürülerek hizmetinize sunulur. İşlediği mermerlerin Ocak işletmesinin kendi bünyesinde olması HMF Mermer''i ayrıcalıklı kılan unsurların başında gelmektedir. Bu sayede aynı ürünün sürekli temin edilebilmesi mümkün olmaktadır. Bu da beraber çalıştığımız yurtiçi ve yurtdışında taahhütlü iş yapan firmalar için büyük güvence oluşturmaktadır.

Fabrika üretim hattımızda istenilen tüm ebatlar itinayla hazırlanmaktadır. Ayrıca ocağımızdan yıllık 10.000 m³ blok mermer üretimi gerçekleştirilip, fabrikamızda aylık 12.500 m² ebatlı ürün üretimi gerçekleşmektedir.

Firmamız, yüksek müşteri memnuniyeti ve Uluslararası kalite standartlarını en üst seviyede tutmayı ilke edinmiş olup, dünyaca ünlü Afyon mermerini kaliteli ve deneyimli ekibiyle dünya pazarına sunmaktan büyük gurur duyar.